Κατάστασητμ από  εώς 
ΤοποθεσίαΤιμή από  εώς 
Τύπος
 Επενδυτικά Ακίνητα
 Λακωνία Ασωπός

  • 410 τμ
  • 400.000 €
  • 976 €/τμ
 Οικόπεδα
 Μαγνησία Πήλιο

  • 8400 τμ
  • 120.000 €
  • 14 €/τμ
 Ξενοδοχεία
 Πάρος

  • 400 τμ
  • 200.000 €
  • 500 €/τμ
 Καταστήματα
 Αθήνα Σεπόλια

  • 111 τμ
  • 90.000 €
  • 811 €/τμ
 Οικόπεδα
 Λακωνία Μονεμβάσια

  • 5900 τμ
  • 280.000 €
  • 47 €/τμ
 Ξενοδοχεία
 Κέρκυρα

  • 600 τμ
  • 1.000.000 €
  • 1.667 €/τμ
 Καταστήματα
 Ευβοια Κάρυστος

  • 67 τμ
  • 170.000 €
  • 2.537 €/τμ
 Ξενοδοχεία
 Λακωνία Μυστράς

  • 395 τμ
  • 250.000 €
  • 633 €/τμ
 Οικόπεδα
 Χαλκιδική Μουδανιά

  • 14000 τμ
  • 1.500.000 €
  • 107 €/τμ
 Επιχειρήσεις
 Λακωνία Μάνη

  • 0 τμ
  • 140.000 €
  • inf €/τμ
 Ξενοδοχεία
 Λακωνία Μονεμβάσια

  • 7000 τμ
  • 4.500.000 €
  • 643 €/τμ
 Γραφεία
 Αθήνα

  • 35 τμ
  • 43.000 €
  • 1.229 €/τμ

Λακωνία Σπάρτη

Τιμή 3.350€
Βιομηχανικά Ακίνητα
Αθήνα Αχαρνές

(C)2026 Τσιμπίδης Παναγιώτης - Web Design/Hosting [πNet]