Κατάστασητμ από  εώς 
ΤοποθεσίαΤιμή από  εώς 
Τύπος
 Επαγγελματικά Κτίρια
 Λακωνία Σπάρτη

  • 429 τμ
  • 300.000 €
  • 699 €/τμ
 Ξενοδοχεία
 Λέσβος

  • 540 τμ
  • 900.000 €
  • 1.667 €/τμ
 Ξενοδοχεία
 Πιερία

  • 2100 τμ
  • 1.300.000 €
  • 619 €/τμ
 Καταστήματα
 Λακωνία Σπάρτη

  • 82 τμ
  • 35.000 €
  • 427 €/τμ
 Ξενοδοχεία
 Ρόδος

  • 2000 τμ
  • 800.000 €
  • 400 €/τμ
 Ξενοδοχεία
 Καρδίτσα

  • 1000 τμ
  • 1.000.000 €
  • 1.000 €/τμ
 Καταστήματα
 Λακωνία Σπάρτη

  • 258 τμ
  • 1.000 €
  • 4 €/τμ
 Βιοτεχνικά Ακίνητα
 Λακωνία Καστόρι

  • 324 τμ
  • 70.000 €
  • 216 €/τμ
 Οικόπεδα
 Κρήτη Ρέθυμνο

  • 4106 τμ
  • 300.000 €
  • 73 €/τμ
 Ξενοδοχεία
 Λακωνία Μονεμβάσια

  • 738 τμ
  • 500.000 €
  • 678 €/τμ
 Ξενοδοχεία
 Κέρκυρα

  • 2000 τμ
  • 3.500.000 €
  • 1.750 €/τμ
 Καταστήματα
 Λακωνία Σπάρτη

  • 51 τμ
  • 85.000 €
  • 1.667 €/τμ

Λακωνία Σπάρτη

Τιμή 3.350€
Βιομηχανικά Ακίνητα
Αθήνα Αχαρνές

(C)2026 Τσιμπίδης Παναγιώτης - Web Design/Hosting [πNet]